Blog

Dzień rodziny i zjazd okręgowy w Poznaniu

9 czerwca 2014 • przez • w Informacje

Sobota 24. maja to była na pewno dla nas wszystkich wyjątkowa data.

W naszym zborze obchodziliśmy Dzień Rodziny Chrześcijańskiej, w którym to młodzież naszego zboru poprowadziła nabożeństwo, a dzieci uświetniły ten wspólny czas, występem z pieśniami i wierszykami dotyczącymi wspólnoty rodzinnej. Każdy z uczestników nabożeństwa otrzymał również pamiątkę w postaci czerwonej różyczki symbolizującej wzajemną miłość i troskę.

Po wspólnie spędzonym świętym czasie, mogliśmy posilić także swoje ciała przepysznym obiadem i uraczyć podniebienia nutką słodyczy. Następnie dyskutowaliśmy na temat dotyczący szerzenia Bożego Słowa i Bożej miłości w otoczeniu każdego z nas. Na koniec pięknego dnia chwaliliśmy Boga śpiewem, wspólnie z pięknymi głosami naszych zborowników, których Bóg obdarzył zdolnościami i dał chęci i czas, by przygotować dla wszystkich obecnych piękny i mityczny koncert.

Jesteśmy wdzięczni Bogu za to, że możemy wspólnie chwalić Go przeróżnymi darami i talentami, a także że dzięki Jego łasce możemy się uczyć i wzajemnie wspierać w działaniu dla Niego. Oby więcej takich inicjatyw i wspólnych dni.

Atalia P.

Zobacz relację wideo z koncertu

0 Comments