Archiwum

Posty z kategorii Kazania wideo

Skrzypczak Paweł – Moje osobiste doświadczenia z Bogiem

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 6 sierpnia 2022 r. Kazanie pt. „Moje osobiste doświadczenia z Bogiem” wygłosił Paweł Skrzypczak.

#AdwentysciPoznan

Zawadzki Piotr – Ostatnich gryzą psy

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 30 lipca 2022 r. Kazanie pt. „Ostatnich gryzą psy” wygłosił pastor Piotr Zawadzki.

#AdwentysciPoznan

Niedziński Stanisław – Dziwny jest ten świat

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 23 lipca 2022 r. Kazanie pt. „Dziwny jest ten świat” wygłosił pastor Stanisław Niedziński.

#AdwentysciPoznan

Szustakowski Piotr – Wielki ucisk

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 16 lipca 2022 r. Kazanie pt. „Wielki ucisk” wygłosił Piotr Szustakowski.

#AdwentysciPoznan

Kania Mirosław – Hiskiasz – zadziwiająca ufność Bogu

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 9 lipca 2022 r. Kazanie pt. „Hiskiasz – zadziwiająca ufność Bogu” wygłosił Mirosław Kania.

#adwentyscipoznan

Vogt-Goliasz Marek – Największy liberał wszech czasów

Czy Jezus był liberałem? Z pewnością bardzo szanował wolność jednostki. Głosił postępowe hasła, takie jak rozdział religii od państwa czy równouprawnienie kobiet. Swoją postawą i nauczaniem naraził się ówczesnym konserwatystom do tego stopnia, że skazali Go na śmierć. Jednak ten wyrok stał się przepustką do wolności dla każdego, kto zechce ją przyjąć.

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 2 lipca 2022 r. Kazanie pt. „Największy liberał wszech czasów” wygłosił Marek Vogt-Goliasz.

#AdwentysciPoznan

Kosowski Tomasz – Lista Jezusa Chrystusa

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 25 czerwca 2022 r. Kazanie pt. „Lista Jezusa Chrystusa” wygłosił pastor Tomasz Kosowski.

#AdwentysciPoznan

Przemoc seksualna w małżeństwie – dr Leslie Ackie – #goscieMariusza

24 czerwca 2022 r., godz. 20:00

Czym jest przemoc seksualna w małżeństwie? Co to jest gwałt małżeński? Czy ma długotrwały i traumatyczny wpływ na ofiarę? Co Kościół może zrobić, aby zmienić kulturę, która pozwala na takie nadużycia?

O mówcy dr Leslie Ackie – pastor, Dyrektor ds. Rodziny i Dzieci w Unii Brytyjskiej. Pracuje w duszpasterstwie od dwudziestu siedmiu lat. Zajmuje się relacjami w związkach, prowadzi poradnictwo dla narzeczonych oraz dla par w kryzysie. Jest również autoryzowanym trenerem organizacji przedmałżeńskiej Prepare Enrich.

Szczerkowski Cezary – Zwyczaj dla człowieka, czy człowiek dla zwyczaju?

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 18 czerwca 2022 r. Kazanie pt. „Zwyczaj dla człowieka, czy człowiek dla zwyczaju?” wygłosił Cezary Szczerkowski.

#AdwentysciPoznan

Sołyga Leszek – Góra błogosławieństw

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 11 czerwca 2022 r. Kazanie pt. „Góra błogosławieństw” wygłosił Leszek Sołyga.

#AdwentysciPoznan