Archiwum

Posty z kategorii Kazania wideo

Sołyga Leszek – Komu grzechy zatrzymacie, będą zatrzymane

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 27 listopada 2021 r. Kazanie pt. „Komu grzechy zatrzymacie, będą zatrzymane” wygłosił Leszek Sołyga.

Vogt-Goliasz Marek – Szczepionka na lęk

Czy będzie wojna? Polexit? Kolejny lockdown? Czy będę zbawiony? Nikomu z nas nie brakuje lęków. Nie unikniemy ich całkowicie, ale możemy przez nie przejść łagodnie, jeśli skorzystamy z tego, co obiecał i zrobił dla nas Bóg.

Transmisja kazania z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 20 listopada 2021 r. Kazanie pt. „Szczepionka na lęk” wygłosił Marek Vogt-Goliasz.

Wojtkowski Jakub – Porzuć sieci

Transmisja nabożeństwa zjazdu młodzieży Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 13 listopada 2021 r. Kazanie pt. „Porzuć sieci” wygłosił Jakub Wojtkowski.

Radosh Przemysław – Rola krwi w przebaczeniu

Transmisja kazania ze zboru adwentystów przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 6 listopada 2021 r. Kazanie pt. „Rola krwi w przebaczeniu” wygłosił Przemysław Radosh.

Zawadzki Piotr – Sprawiedliwie czy po równo?

Transmisja kazania ze zboru adwentystów przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 30 października 2021 r. Kazanie pt. „Sprawiedliwie czy po równo” wygłosił pastor Piotr Zawadzki.

Stasiak Daniel – Nie tędy droga

Transmisja kazania ze zboru adwentystów przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 23 października 2021 r. Kazanie pt. „Nie tędy droga” wygłosił pastor Daniel Stasiak.

Kubiak Krzysztof – Permanentna inwigilacja?

Pomimo, że żyjemy w czasach, w których dużą wagę przywiązuje się do prawa do ochrony prywatności, jesteśmy stale i szczegółowo obserwowani bez naszej zgody. Wszechobecny Bóg ma dostęp do naszych tajemnic dalece głębszy, niż niezliczone instytucje, które gromadzą o nas informacje – co powinniśmy zatem robić, żyjąc z tą świadomością?

Transmisja kazania ze zboru adwentystów przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 16 października 2021 r. Kazanie pt. „Permanentna inwigilacja?” wygłosił Krzysztof Kubiak.

Bykovets Vasyl – Spotkanie w niebie…

Nagranie kazania ze zboru adwentystów przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 9 października 2021 r. Kazanie pt. „Spotkanie w niebie…” wygłosił pastor Vasyl Bykovets

Dzięgielewski Jarosław – Zabójstwo z premedytacją czy w afekcie?

Spróbujemy zidentyfikować grzech, który jest powszechnie lekceważony, a który jednocześnie jest niezwykle groźny. Grzech przynoszący straszne skutki w życiu wielu osób, grzech, jaki według Słowa Bożego zamknie drogę do wieczności dla wielu tzw. wierzących…

Transmisja kazania ze zboru adwentystów przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 2 października 2021 r. Kazanie pt. „Zabójstwo z premedytacją czy w afekcie? ” wygłosił pastor Jarosław Dzięgielewski.

Zawadzki Piotr – Osiołkowi w żłoby dano…

Transmisja kazania ze zboru adwentystów przy ul. Zeylanda w Poznaniu z dnia 25 września 2021 r. Kazanie pt. „Osiołkowi w żłoby dano… ” wygłosił pastor Piotr Zawadzki.

Życie ma sens

Życie ma sens

Poselstwo trzeciego anioła

Poselstwo trzeciego anioła

1 procent podatku

1% dla ChSCh