Blog

LIFEconnect LIVE – Czy jest dla nas jakaś nadzieja?

14 kwietnia 2013 • przez • w Różne, Wykłady

lifeconnectŚwiat wokół nas ulega ciągłym przemianom. Wszystko pędzi do przodu. Niestety pomimo technologicznej rewolucji ostatnich dekad na świecie nadal są wojny. Dalej mamy do czynienia z kataklizmami wywołanymi przez człowieka i niesprawiedliwością która czyni nas kompletnie bezradnymi. Gdzie jest Bóg kiedy dzieją się tragedie? Jak poradzić sobie z codziennymi zmaganiami? Czy jest dla nas jakaś nadzieja?

Na te i inne pytania twórcy projektu starają się odpowiedzieć w trakcie specjalnego programu telewizyjnego, jaki był transmitowany na żywo przez internet z auli Wyższej Szkoły Humanistyczno-Teologicznej w Podkowie Leśnej w dniach 12-14 kwietnia 2013 r. Tematyka poszczególnych spotkań:

12.04 / piątek / 20:00 / ZAUFANIE / Czy Bóg wykonuje swoją pracę?
13.04 / sobota / 20:00 / WYBACZENIE / Czy powinienem wybaczać tym, którzy mnie ranią?
14.04 / niedziela / 20:00 / NADZIEJA / Koniec świata. Naprawdę?

Zobacz nagrania tych spotkań:

Pierwszy z trzech wieczorów spotkań pod wspólnym tytułem “Czy jest dla nas jakaś nadzieja?”. Prowadzenie Marek Micyk i Tomasz Dudkowski. Prelegentami byli zaś Andrzej Siciński (główny mówca) i Alina Ciupa (kwestie zdrowia).

LIFEconnect: ZAUFANIE – Czy Bóg wykonuje swoją pracę? (1) from Nadzieja TV on Vimeo.

Drugi z trzech wieczorów spotkań pod wspólnym tytułem “Czy jest dla nas jakaś nadzieja?”. Prowadzenie Marek Micyk i Tomasz Dutkowski. Prelegentami byli zaś Andrzej Siciński (główny mówca) i Beata Śleszyńska (kwestie zdrowia).

LIFEconnect: WYBACZENIE – Czy powinienem wybaczać tym, którzy mnie ranią? (2) from Nadzieja TV on Vimeo.

Trzeci, ostatni z wieczorów spotkań pod wspólnym tytułem “Czy jest dla nas jakaś nadzieja?”. Prowadzenie Marek Micyk i Tomasz Dutkowski. Prelegentami byli zaś Andrzej Siciński (główny mówca) i Alina Ciupa (kwestie zdrowia).

LIFEconnect: NADZIEJA – Koniec świata. Naprawdę? (3) from Nadzieja TV on Vimeo.

Zarejestrowano staraniem polskiego oddziału LIFEconnect.

Copyright © 2013 nadzieja.tv
Copyright © 2013 lifeconnect.pl

0 Comments

Życie ma sens

Życie ma sens

Poselstwo trzeciego anioła

Poselstwo trzeciego anioła

1 procent podatku

1% dla ChSCh