Blog

Niesamowita moc modlitwy

13 marca 2017 • przez • w Książki

To niezwykła opowieść o rzeczach, które mogą wydarzyć się w życiu każdego z nas, jeśli tylko na to pozwolimy.  Sięganie po niemożliwe, może stać się udziałem zwykłego człowieka. A nie ma większego sposobu na obecność cudów i Bożego działania w życiu chrześcijanina (i nie tylko) jak modlitwa.

Autor dzieli się własnymi doświadczeniami modlitwy, która w spektakularny sposób zmieniła jego życie. Opowiada historie z własnego życia, historie najbliższych osób, przyjaciół i znajomych, którzy doświadczyli wspaniałej mocy modlitwy.

Jego opowieść o świecie duchowym i niesamowitym doświadczeniu buduje i dodaje odwagi. Oto fragment jego historii: „ Było to w Montrealu, w Kanadzie,  w 1946 roku.(…) Duchy poinformowały najwyższego kapłana naszego stowarzyszenia, że studiuję  Biblię i że bogowie są wściekli z tego powodu. Po kilku dniach przywódcy stowarzyszenia wyznaczyli nagrodę – dziesięć tysięcy dolarów- za moją głowę. Duchy zaleciły jednak, że nie powinienem zginąć z rąk kogoś spoza stowarzyszenia sami, i że to członkowie stowarzyszenia sami powinni mnie zastrzelić, kiedy nadarzy się ku emu okazja. Duchy obiecały dać trzem ochotnikom dar jasnowidzenia, aby mogli cały czas wiedzieć, gdzie jestem”. Jak zakończyła się ta historia i wiele innych możecie przeczytać w tej wzruszającej książce.

Czy modlitwa może rozwiązać problem uzależnienia, kłopoty w małżeństwie, kłopoty w pracy, pomóc choremu? Sama modlitwa w sobie nic nie może. Ale kiedy jest kierowana do właściwej osoby, naszego umiłowanego Boga, może zmienić wszystko. Modlitwa nie jest odmawianiem regułek, zwykłą medytacją ale kontaktem z naszym źródłem dobra i miłości. Zmienia się całe życie, zaczynają dziać się cuda.

Dzięki tej książce poznasz kilka rodzajów modlitwy, dowiesz się dlaczego niektóre modlitwy są wysłuchiwane a inne nie oraz czym jest służba modlitwy. Na pewno nie możesz przejść obok tej książki obojętnie.

Możesz ja wypożyczyć w sobotę po nabożeństwie w bibliotece Zborowej oraz kupić tutaj.

E.K.

0 Comments

Polub nas na Facebooku

Wtorki z Biblią

Poselstwo trzeciego anioła

Poselstwo trzeciego anioła

Życie ma sens

Życie ma sens