Blog

Zdrowo na Nowo

11 marca 2018 • przez • w Inne

Pragniemy poinformować i jednocześnie zaprosić wszystkich chętnych do skorzystania z oferty wczasów zdrowotnych „Zdrowo na nowo”
w Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań” w Grzybowie (tylko 200 metrów od morza)
oraz w Ośrodku Wypoczynkowym „Orion” w Wiśle.

Biorąc udział w programie każdy uczestnik będzie miał możliwość nie tylko korzystać z pełnowartościowych, zdrowych posiłków bądź specjalnych diet, ale nauczy się jak je przyrządzać po powrocie do domu. Codzienne zajęcia edukacyjne: wykłady, prezentacje czy szkoła zdrowego gotowania pomogą zrozumieć i utrwalić wiele tak ważnych dla naszego zdrowia tematów. Wszystkie zajęcia prowadzone są w sposób przystępny, ciekawy i zrozumiały dla uczestników. Pragniemy, by każda osoba biorąca udział w programie wiedziała, co składa się na zdrowy styl życia i jak te elementy mają wpływ na jego zdrowie, samopoczucie oraz prewencję chorób cywilizacyjnych.

Program „Zdrowo na Nowo” to nie tylko edukacja, ale również ćwiczenia ruchowe, konsultacja lekarska, porada dietetyczna, zabiegi masażu, hydroterapii, inhalacji, stymulacji, pionizacji, okłady, parafina, badania cholesterolu, glukozy, tkanki kostnej i mięśniowej oraz pomoc psychologiczna.

Zdrowy styl życia składa się z wielu różnych elementów, dlatego program Zdrowo na Nowo jest tak bogaty i różnorodny, gdyż organizatorzy patrzą na zdrowie w sposób holistyczny (całościowy, pełny).

AKRONIM nazwy programu:

ZDROWO NA NOWO
Z – zaufanie
D – dotlenienie
R – ruch
O – odpoczynek
W – woda
O – odżywianie
N – nasłonecznienie
A – akceptacja
N – nadzieja
O – otoczenie
W – wstrzemięźliwość
O – optymizm

Program „Zdrowo na Nowo” to zachęta do lepszego życia – fizycznego, duchowego, emocjonalnego i psychicznego. Zachęta do dbania o swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz do wprowadzenia w codziennym życiu często niewielkich zmian, które w przyszłości mogą przynieść ogromne, pozytywne skutki – pomogą nam chronić się przed tak licznymi i powszechnymi chorobami cywilizacyjnymi.

W roku 2018 wczasy zdrowotne „Zdrowo na Nowo” odbędą się:

W Grzybowie – od 29 kwietnia do 6 maja 2018 r.
Więcej informacji: www.osrodekprzystan.pl
Tel.: +48 609 602 488

W Wiśle – od 29 lipca do 5 sierpnia 2018r.
Więcej informacji: www.osrodekorion.pl
Tel.: +48 601 493 226

0 Comments

Polub nas na Facebooku

Poselstwo trzeciego anioła

Poselstwo trzeciego anioła

Życie ma sens

Życie ma sens